convert your unused internet into Money
Co to je?

Na tomto webu můžete zdarma prezentovat Vaše Firmy a obchody , zviditelnit je tak ostatním. Je možné do nich vložit až 6 zpětných odkazů na vaše weby / produkty / služby. Máte možnost vložit do článku i video,obrázky,nebo jen vložit video s vlastní prezentací.

  1. Prezentace – prvky ,které patří do každého balíčku Prezentace = HTML vkládání,URL – veřejně,Image vkládání až 2 obrázky (přes vkládací formulář,cokoli do HTML popisu ),Google Maps.Tato Prezentace je vždy uložena na stránkách ” Prezentace firmy/obchod ” . Prezentace se na našem serveru zobrazuje  4 měsíce.
  2. Prezentace – vše stejné jako v Prezentaci 1 . Rozdíly pro tuto prezentaci ,na našem serveru se zobrazuje 8 měsíců,je vložena na stránkách  ” Prezentace firmy/zboží ” ale také ji vložíme do Kategorií Inzerce a to do dvou vhodných nebo Vámi vybraných Kategorií,a tato Prezentace bude po dobu zobrazování v základní verzi zobrazované mezi Inzeráty podbarvena. Možnost vložení videa, samostatný zvuk.
  3. Prezentace – opět základy jsou stejné jako u Prezentace 1 .Doba zobrazení této Prezentace je 365 dní tedy celý  1 ROK.,na víc bude vložena Do dvou Kategorií na  stránkách ” Prezentace firmy/zboží ” a také bude vložena OPĚT S PODBARVENÍM do Kategorií Inzerátu – a to celkem do 3 Kategorií.Možno vložit – Video,samostatně zvukovou stopu,média,mapu – která zájemci vygeneruje i cestu k vám(funkce jako např. na mapy.cz)
  • K vytvoření prezentace využíváte A) Vizuální vkládání své Prezentace B) HTML vkládání své Prezentace. K tomuto využíváte při vložení popisu vrchní 2 lišty,kde jsou jednotlivé nástroje pro tvorbu miniwebu.

CZIN.eu Přidat.eu RSS TOPlist Tweet

SEO katalog Google Pagerank Seznam srank alexarank hostgator coupon 2012